GATE prodejny

Prodejny Gate najdete ve všech velkých městech České republiky. Prodejny Gate hledejte na rušných místech v centru města, jako například Na Příkopech u Václavského náměstí, nebo v obchodních domech, například v Palladium. Kde všude prodejny Gate najdete? Praha, Kladno, Mladá Boleslav, Kolín, Ústí nad Labem, Most, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Jihlava, České Budějovice, Brno, Prostějov, Zlín - ve všech těchto městech se nachází prodejny Gate. A někde jich je dokonce hned několik.

V prodejnách Gate najdete všechny typy zboží - dámská móda, pánská móda, móda pro děti, obuv a doplňky. Z nabídky Gate si vybere opravdu každý, mladí, i dámy v létech, elegantní typy, i ty sportovní, a samozřejmě zde najdete i řadu ležérního oblečení do města nebo rozsáhlou nabídku letní módy, včetně plavek. Sháníte-li pouze spodní prádlo nebo například ponožky, i tak se v prodejnách Gate zastavte. Gate se zkrátka snaží pokrýt celou šíři módního sortimentu.

Společnost Gate klade důraz na kvalitu služeb. Obsloužení v prodejnách bývá zpravidla rychlé, přičemž slušná obsluha a ochota poradit je samozřejmostí. Úsměv je už jen takovým příjemným bonusem k bezproblémovému nákupu. Přestože dbá Gate na to, aby bylo zboží kvalitní, žádná věc nemůže být dokonalá, ale vy se bát nemusíte, protože společnost Gate má reklamační oddělení, které se o vás postará. Reklamační oddělení najdete v každé prodejně a je samozřejmostí, že vám nebudou paní prodavačky dělat problémy, a že reklamační proces proběhne bez problémů a k Vaší spokojenosti. Tak na co ještě čekáte? Přijďte se podívat na některou z prodejen Gate.

 
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich