GATE oblečení pro muže

Ačkoliv je společnost GATE zaměřena převážně na ženy, i muži si v tomto obchodu přijdou na své. Nejstěžejnější částí pánského oddělení je samozřejmě oblečení - stylové, podle nejnovějších trendů, kvalitní a za rozumnou cenu. Potřebujete outfit od hlavy až k patě? Prodejny GATE jsou pro vás tím správným místem. Trička, tílka, košile, kabáty, bundy, svetry, mikiny, kalhoty, kraťasy, to je jen zlomek toho, co Gate pro muže nabízí.

Samozřejmostí je, že i pánský outfit je třeba oživit nějakými doplňky. Ani na těch GATE nešetří, najdete zde čepice, šály, rukavice, opasky, peněženky, ponožky nebo například hodinky. Zkrátka vše, co potřebujete k pořádnému trendy outfitu. A že se po vás budou ženy jen otáčet, je zaručeno!

Pánské oddělení v prodejnách GATE se ovšem neomezuje pouze na oblečení a doplňky. GATE nyní nabízí i boty pro muže. Obuv GATE není nijak úzce zaměřená, a tak zde najdete boty pro každou příležitost. Chystáte se běhat? Pořiďte si jedny z botasek, které na běhání postačí. Chodíte rádi na procházky, nebo sháníte ležérní boty do města? I takové zde najdete, nebo můžete sáhnout po klasických bílých teniskách, kterými nic nezkazíte. V neposlední řadě zde ale najdete i vhodnou obuv do práce nebo do společnosti.

 
„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich