GATE doplňky

GATE se snaží, aby jejich zákazníci našli v prodejnách GATE vše, co je spojené s módou. Nevystačí si s pouhým prodejem oblečení, ale naopak, cítí potřebu nabídnout zákazníkům něco navíc. Jednou částí je samozřejmě nabídka služeb, bezproblémové reklamace nebo příjemná obsluha, tou podstatnější částí je však kompletní sortiment. GATE Vám zkrátka nabízí možnost obléknout se v prodejně od hlavy až k patě. Nejlepší na tom ale je, že i když nakoupíte v prodejně GATE kompletní outfit, nenecháte u pokladny tisíce korun, protože GATE se snaží zákazníkům vyjít vstříc i co se ceny týče.

Nedílnou součástí každé prodejny GATE je sortiment všelijakých módních doplňků. Najdete zde pánské doplňky, jako například opasky, peněženky, tašky přes rameno anebo třeba hodinky. Holky si zde zase vyberou z řady dětských šperků, a to ať už si zamilují korálky, náramky, prstýnky nebo čelenky. No a klukům můžete koupit třeba kšandy - šik a ještě praktické!

Nejširší nabídka doplňků je však zaměřena na ženy. Ty si zde mohou vybrat opravdu vše. Pásky, peněženky, kabelky, čepice, šály, rukavice, šátky, nebo třeba brože, náhrdelníky, řetízky, náušnice, náramky, prstýnky, hodinky, anebo i diadémy pro sváteční události. V GATE zkrátka najdete úplně vše, co byste mohli potřebovat, ať už se chystáte na procházku po městě, na party nebo třeba na pracovní pohovor.

 
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde